Z dniem 01.03.2015 sklep został przeniesiony.
W sprawie zamówień prosimy o kontakt:

tel.: 14 307 03 35 lub 605 242 408
mail: j.wojciechowski@szarkowicz.pl

Gala

Meble tapicerowane Gala

Pierwsze wrażenie jest często podstawą zakupu mebla, ale tylko wzory, które potrafią przetrwać próbę czasu, dają prawdziwość wartość Kupującym. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy „Gala Collezione” gwarantują, że wybór mebli z naszej kolekcji jest wyborem udanym. Znamy rynek i potrzeby naszych klientów. Pasja, z jaką na codzienne rozpoczynamy naszą pracę, jest dowodem, jak bardzo lubimy to co robimy i jak bardzo zależy nam pełnym zadowoleniu naszych klientów.

Założeniem dla naszej kolekcji są najwyższe wymagania jakościowe łączone z harmonijną integracją formy i funkcji. Każdy wybór mebla z naszej kolekcji to wyrażenie Twoich oczekiwań i marzeń, to krok ku zadowoleniu i wygodzie oraz prestiżowi. Nasze produkty oferowane są w dwóch stylach: nowoczesnym i tradycyjnym. Naszym klientom zapewniamy elastyczność w dokonywaniu zakupu: zarówno układu zestawu, jak i w zakresie doboru kolorystyki obić. Ogromna większość naszej oferty posiada funkcję spania.

Katalog PDF - meble tapicerowane

 

NASZ SALON:

Informujemy, że z dniem 01.03.2015 sklep został przeniesiony. W sprawie zamówień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. 14 307 03 35
kom. 605 242 408
j.wojciechowski@szarkowicz.pl