Zadzwoń do nas: 14 307 03 35
Przemysłowa 4, Tarnów, Zobacz na mapie
Matkowski Meble

oferta Mebli Matkowski

Piękne rzeczy rodzą się z pasji i doświadczenia. W fabrykach mebli Matkowski owocem tego połączenia są niepowtarzalne meble o pięknym wzornictwie. Kolekcje mebli Matkowski to naturalne, najwyższej jakości materiały oraz wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły.

Z ponad 30-sto letniego doświadczenia firmy i zamiłowania do drewna i meblarstwa powstają meble które zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

W Państwa ręce marka Matkowski Meble oddaje produkty, które są zarówno piękne, trwałe jak i funkcjonalne. W kreowaniu kolekcji firma kieruje się w równej mierze najnowszymi, światowymi trendami w meblarstwie jak też oczekiwaniami Klientów. Przykładem jest kolekcja mebli systemowych Como, której nowoczesna stylistyka brył wyróżnia ją od dotychczasowych kolekcji.

Meble te doceniane są nie tylko przez klientów, ale również przez autorytety opiniotwórcze z branży meblarskiej czego dowodem są wyróżnienia i nagrody dla poszczególnych kolekcji. Najnowszą jest tytuł Produkt Roku 2009 dla kolekcji Como przyznany przez kapitułę konkursu prestiżowego miesięcznika Meble Plus.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu meblowego w Tarnowie i zapoznania się z naszymi kolekcjami,  aby osobiście ocenić urodę i jakość naszych mebli i uzyskaćwszystkie szczegółowe informacje.

 

 

Znajdz NASZ SALON:

Salon Meblowy Szarkowicz
ul. Przemysłowa 4
33-100 Tarnów
Tel. 14 307 03 35

Godziny otwarcia SALONU

poniedziałek-piątek: 9:00-18:00
sobota: 9:00-14:00

Salon Meblowy Szarkowicz
Spółka Jawna
NIP: 993 046 33 19