Z dniem 01.03.2015 sklep został przeniesiony.
W sprawie zamówień prosimy o kontakt:

tel.: 14 307 03 35 lub 605 242 408
mail: j.wojciechowski@szarkowicz.pl

Partnerzy

Partnerzy z którymi współpracujemy

Dla Państwa wygody, współpracujemy z wieloma znanymi i cenionymi producentami mebli zarówno z kraju i zagranicy. Poniżej znajdują się wszyscy nasi partnerzy. Klikając przycisk „więcej” pod wybranym producentem mogą Państwo zapoznać się z ofertą, oraz obejrzeć katalog w formie PDF.

Jeśli szukają Państwo nietypowego biurka, szafy, lub sofy, interesują Państwa meble pod wymiar, lub jeśli po prostu mają Państwo niestandardowe zapytanie , prosimy o kontakt z naszym salonem. Postaramy się znaleźć produkt opowiadający Państwa potrzebom.

Bydgoskie Meble

Bydgoskie Meble to gwarancja najwyższej jakości! W ofercie znają Państwo meble do salonu, gabinetu, jadalni oraz sypialni. Meble klasyczne, nowoczesne, naturalne, oraz do pokoju młodzieżowego.

Obejrzyj katalog PDF

Paged Meble

Paged Meble istnieje od ponad 130 lat, ciągle doskonaląc swoje wyroby, dlatego mogą Państwo cieszyć się rewelacyjną jakością w rozsądnej cenie. To już nie tylko jadalnie, sypialnie i salony, ale także zabudowy wnęk.

Obejrzyj katalog PDF

Matkowski Meble

Matkowski Meble to gwarancja najwyższej jakości! W ofercie znają Państwo meble do salonu, gabinetu, jadalni oraz sypialni. Meble klasyczne, nowoczesne, naturalne, oraz do pokoju młodzieżowego.

Obejrzyj katalog PDF

Meble Wójcik

Meble Wójcik znane są z wysokiej jakości wyrobów! W ofercie znajdą Państwo meble do salonu, gabinetu, jadalni oraz sypialni. Meble klasyczne, nowoczesne, naturalne, oraz do pokoju młodzieżowego.

Obejrzyj katalog PDF

Skalik Meble

Firma Skalik porodukuje meble z litego drewna. W ofercie meble dębowe, bukowe albo sosnowe. Dostępne w kilku wielu wybrwieniach, świetnie sprawdzą się salonie, jadalni, sypialni i pokoju młodzieżowym.

Obejrzyj katalog PDF

Klose

Klose to marka, za którą stoją innowacyjne pomysły i najnowsze technologie. Od początku istnienia firma stawia na wysoką jakość mebli i usług serwisowych. W ofercie można znaleść meble klasyczne i nowoczesne.

Obejrzyj katalog PDF

Meblam

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu łóżka firmy Meblam cechuje wygoda, nie spotykane wzornictwo, oraz solidne wykonanie. Produkowane są w techniką drewna klejonego i oklejanego naturalnymi okleinami.

Obejrzyj katalog PDF

Jafra

Ponadczasowa klasyka, lite drewno, misterne wykończenia. To wizytówka firmy Jafra. W ofercie znajdą Państwo meble do salonu, sypialni, stoły i krzesła. Wszystkie piękne i niezwykle eleganckie.

Obejrzyj katalog PDF

Vero

Firma Vero specjalizuje się w produkcji wypoczynków w skórze naturalnej (dostępne są jednak również w tkaninach). Świetnej jakości materiały, sprężyny typu pocket w siedziskach, włoskie skóry – wszystko co najlepsze.

Obejrzyj katalog PDF

Des

Dbałość o każdy detal pozwala stworzyć wypoczynki o pięknych formach. Narożniki, sofy i fotele dostępne są w skórze jak i w tapicerkach. W ofercie także klasyczne wypoczynki z elementami drewna.

Obejrzyj katalog PDF

Gala

Firma Gala od 10 lat dostarcza na rynek polski meble tapicerowane i skórzane najwyższej jakości. Pięknie obszyte, bardzo komfortowe, sprawdzają się zarówno w małych wnętrzach jak i w przestronnych salonach

Obejrzyj katalog PDF

Woodaways

Meble Woodaways to gwarancja najwyższej jakości wyrobów! W ofercie znają Państwo meble do salonu, jadalni oraz sypialni. Meble klasyczne, nowoczesne, naturalne, oraz do szafy i garderoby.

Obejrzyj katalog PDF

Helvetia Furniture

Helvetia Furniture jest gwarancją najwyższej jakości! W ofercie znają Państwo meble do salonu, gabinetu, jadalni oraz sypialni. Meble klasyczne, nowoczesne, naturalne, oraz do pokoju młodzieżowego.

Obejrzyj katalog PDF

Sośno meble

Meble Sośno – 25 lat doświadczenia w produkcji mebli. Firma oferuje meble na wymiar klasyczne i nowocześnie wykonane, realizuje każdy indywidualny projekt i zamówienie.

Obejrzyj katalog PDF

Etap Sofa

Etap oferuje meble nowoczesne i klasyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności na najbardziej rozwiniętych rynkach jest firmą zdolną do kreowania nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie produktów

Obejrzyj katalog PDF

Taranko Meble

Taranko Meble znane jest z wysokiej jakości wyrobów! W ofercie znajdą Państwo meble do salonu, gabinetu, jadalni oraz sypialni. Meble klasyczne, nowoczesne, naturalne, oraz do pokoju młodzieżowego.

Obejrzyj katalog PDF

Orfeusz

Orfeusz to gwarancja najwyższej jakości. Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, bogaty wybór skór i tkanin sprawiają, że meble tapicerowane firmy Orfeusz są tak chetnie wybierane.

Obejrzyj katalog PDF