Z dniem 01.03.2015 sklep został przeniesiony.
W sprawie zamówień prosimy o kontakt:

tel.: 14 307 03 35 lub 605 242 408
mail: j.wojciechowski@szarkowicz.pl

Przedpokój

Przedpokoje wizytówką domu

„ Traktowany po macoszemu, a jest wizytówką naszego domu – przedpokój

Przedpokój jest pierwszą wizytówką domu i mieszkania. Powinien zapraszać gości, a przede wszystkim nas samych, aby wejść dalej. Zarówno stylowy jak i nowoczesny design zawsze powinien łączyć się z praktycznością. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg kolekcji przedstawiających praktyczne rozwiązania zarówno małych pomieszczeń jak i przestrzennego holu. Szafki na buty, wieszaki, komody, lustra, szafy, konsole takich producentów jak: Bydgoska Fabryka Mebli, Klose, Black Red White, Karoń Lettero.
Pojemna szafa pomieści garderobę na każdy sezon. Wąska szafka na buty nie zajmie dużo miejsca, a zmieści wiele par butów. Komody posiadające szuflady o różnych wysokościach pozwolą na przechowywanie rzeczy o różnych gabarytach. Otwarte wieszaki będą praktycznym rozwiązaniem dla osób ceniących czas i wygodę.
Przedpokoje traktujemy na równi z wyposażeniem salonu czy sypialni. Jesteśmy przekonani, że uporządkowane i bezpiecznie przechowywane obuwie poprawią Państwa nastrój. Dobrze zagospodarowane ściany będą cieszyc każdego dnia. Zdajemy sobie sprawę że zaprojektowanie przedpokoju nie jest łatwe. Tym bardziej że chodzi o taki który spełniłby wszystkie oczekiwania.  Poniżej przedstawiamy listę stron producentów, z którymi współpracujemy. Pozwoli to Państwu zapoznać się z pełną ofertą w domowym zaciszu. Zapraszamy również do naszego sklepu, gdzie czekają projektanci i doradcy, którzy chętnie pomogą Państwu w zrealizowaniu i dopracowaniu projektu. Pomożemy w doborze mebli, koloru ścian, oświetlenia i wszystkiego, co pomoże stworzyć wymarzony przedpokój!

 

Aktualne promocje

Najnowsze wyprzedaże