Z dniem 01.03.2015 sklep został przeniesiony.
W sprawie zamówień prosimy o kontakt:

tel.: 14 307 03 35 lub 605 242 408
mail: j.wojciechowski@szarkowicz.pl

Vero

Meble tapicerowane Vero

Firma „Vero” sp. z o.o. jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli wypoczynkowych w skórach naturalnych. Naszą ofertę cechuje powiązanie współczesnej stylistyki i komfortu wypoczynku. Wzornictwo to w większości nowoczesne i oryginalne programy mebli uzupełnione o kilka modeli klasycznych. Systematycznie powiększamy ofertę produktową, aby coraz lepiej zaspokajać oczekiwania wymagających klientów poszukujących do wnętrz rozwiązań w dobrym stylu, wygodnych i trwałych.
Wysoki standard naszych produktów osiągamy stosując wyłącznie naturalne skóry licowe, bardzo trwałe rozwiązania zwiększające komfort siedzenia oraz szereg funkcji poprawiających wygodę użytkowania.
Wzrost marki VERO na rynku i rozwój firmy są wynikiem ciągłej pracy i wielu wysiłków, aby oferowane meble były coraz ciekawsze wzorniczo i lepsze jakościowo. Aby starać się rozumieć zmiany na rynku i jak najszybciej na nie reagować. Mamy przyjemność współpracować z największymi i najbardziej cenionymi salonami meblowymi w kraju. Nasze meble dostępne są już w ponad 100 punktach handlowych w kraju, a sieć dystrybucji jest ciągle powiększana podobnie jak istniejące ekspozycje w salonach.

Katalog PDF – łóżka tapicerowane
Katalog PDF – meble tapicerowane

 

NASZ SALON:

Informujemy, że z dniem 01.03.2015 sklep został przeniesiony. W sprawie zamówień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. 14 307 03 35
kom. 605 242 408
j.wojciechowski@szarkowicz.pl